KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13835369
*
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:43:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 11:56:06
1
600 kr
7/3 19:31:55
2
Vinnande bud
8/3 20:36:44
3
800 kr
8/3 20:36:48
2
900 kr (Budbetjänt)
8/3 20:38:12
3
1.000 kr
8/3 20:38:12
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/3 11:56:06 | 1 | 600 kr |
| 7/3 19:31:55 | 2 | Vinnande bud |
| 8/3 20:36:44 | 3 | 800 kr |
| 8/3 20:36:48 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 8/3 20:38:12 | 3 | 1.000 kr |
| 8/3 20:38:12 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:30



