KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13835369
*
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:43:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 11:56:06
1
600 kr
7/3 19:31:55
2
Vinnande bud
8/3 20:36:44
3
800 kr
8/3 20:36:48
2
900 kr (Budbetjänt)
8/3 20:38:12
3
1.000 kr
8/3 20:38:12
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06
-
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52
*
Oljemålningar
Läs om budbetjänten
nr 1383 5369
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Bali, ej signerade, duk på pannå, yttermått inklusive ram: 56x34 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/3 11:56:06 | 1 | 600 kr |
| 7/3 19:31:55 | 2 | Vinnande bud |
| 8/3 20:36:44 | 3 | 800 kr |
| 8/3 20:36:48 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 8/3 20:38:12 | 3 | 1.000 kr |
| 8/3 20:38:12 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bali duk på pannå ej signerade oljemålningar
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06 -
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52



